tvůj termín je rezervován

Jak se na hovor připravit?

\

Vyhraď si 60 minut času: Možná to bude těch nejdůležitějších 60 minut, které svému rozvoji v trénování věnuješ za dlouhou dobu. Ujisti se, že máš celou hodinu na svůj hovor čas.

\

Buď na klidném místě: Ponoříme se do tvé současné situace, jaká je nejkratší a nejjistější cesta k tvému cíli. To vyžaduje tvé plné soustředění a pozornost. Proto buď na klidném místě, kde tě nebude nic ani nikdo rušit.

\

Pokud můžeš, buď na počítači: To proto, abych ti mohl nasdílet obrazovku a představil ti celý proces (zvládneme to ale i na mobilu).

\

Spojíme se přes Google Meet: K tomu budeš potřebovat svůj Google účet (email končící @gmail.com). Pokud takový nemáš, založ si ho ZDE

\

Přidej si termín do kalendáře: Nezapomeň si termín hovoru pečlivě zapsat. Všichni máme hlavu plnou věcí a není možné si pamatovat všechno.

\

Přidej si Norberta do přátel na Facebooku: Volat si budete spolu. Propoj se s ním proto na Facebooku, kde si domluvíte ve zprávách detaily a máš možnost se ho na cokoli, co tě zajímá, ještě před hovorem doptat.

\

Připoj se k nám ve veřejné skupině na Facebooku: Jsme komunita trenérů, kteří se navzájem podporují a společně rostou. Přidej se také do skupiny (pokud tam ještě nejsi) a prostuduj si před hovorem příspěvky, které sdílíme a reference našich spokojených trenérů, ať víš, do čeho jdeš.