naše reference

co říkají trenéři o naší spolupráci…

Nela Janušová

Vojtěch Řezáč

Robin Rozsypal



Kristian Mesároš



Soňa Blažková



Miroslav Jindra

Ahoj lidi, chtěl bych vám říct, že Akcelerátor a lidi, kteří za ním stojí, sleduji už hodně dlouho. Rok jsem se bál a nevěřil, že to, co dělají, opravdu funguje. Nedalo mi to, překonal jsem svůj strach a nakonec jsem jim napsal a tak začala naše spolupráce. Poradili mi se vším, co bylo potřeba, podporovali mě a přineslo to výsledky. Během 4 týdnů jsem splnil vše, co bylo potřeba. Reklamu jsem spustil na 14 dní, získal jsem klienty a naplnil se mi diář. Rozhodnul jsem se dát výpověď v práci a začít se plně věnovat trénování. Akcelerátor mi změnil pohled na práci a život. Svoji práci dělám rád, baví mě a díky lidem z akcelerátoru má vše, co dělám, hlavu a patu. Proto vám chci říct, nebojte se, pokud to opravdu chcete, tak to dokážete stejně jako já a spousta dalších trenérů.

Jakub Bláha

S programom som začal 10.12.19 a už o 2 mesiace na to som mal plný diár klientov a prekonaný môj nastavený cieľ 30 tréningov týždenne a 70 000 Kč mesačne. Dnes je to už niečo cez pol roka čo od môjho štartu, s programom pokračujem ďalej a som nadmieru spokojný. Nie len že my chlapi pomáhajú vo všetkom čo sa ohľadom trénerského businessu týka, ale zoznámil som sa aj s partiou skvelých ľudí, od ktorých čerpám motiváciu každý týždeň na coachingových hovoroch. Teraz mám ciele nastavené ešte oveľa vyššie ako na začiatku a verím, že ich s pomocou Matouše a jeho super tímu čoskoro splním. Ak Vás trénovanie baví, napĺňa a myslíte to vážne, tak verím, že nemáte o čom premýšľať. Je to najlepšia investícia akú som v živote spravil.

Lukáš Blaško

Týmu, který stojí za Úspěšnými trenéry patří velké díky! Teď můžu konečně dělat práci, která má pro mě smysl a můžu pomáhat lidem při cestě za jejich lepším životem. Za necelý rok v tomhle programu se stala spousta věcí. Dokážu si organizovat čas tak, abych měl čas na rodinu a zároveň se o ni dobře finančně postaral. Do cesty mi přišla i spousta jiných zakázek (kromě trénování), za které si dokážu stanovit adekvátní cenu. Tím se vyplácí to veškeré úsilí, které jsem vložil do vzdělání a zůstávám stále motivovaný vše posouvat ještě dál! Ano, byla tu počáteční investice, ale ta se mi vrátila za cca 2 měsíce od vstoupení do programu. Díky, parto! Bez vás bych to takhle rychle nešlo. A také díky všem trenérům, kteří jsou v tomhle programu, protože ten kolektivní support je taky super a já vím, že díky Úspěšným mám kolem sebe team odborníků, na které se mohu kdykoliv obrátit.

Jan Kolman

chceš se také posunout a být úspěšný?



Tereza Janovcová Petríčková



Veronika Jandová



Katarina Blichar

Nejprve jsem trochu váhala, jestli se zapojit nebo ne, ale nakonec jsem to udělala a jsem za to nesmírně vděčná. Kluci mi pomohli přenastavit mindset, nastavit cenovou politiku, marketing, taky mi pomohli s komunikací atd. Rozjíždím svou “trenérskou kariéru” v době koronavirové a jedno vím jistě, bez nich bych to už 100% vzdala – síla komunity je fakt mocná a já tuto komunitu určitě doporučuji!

Veronika Cemperová

Byl jsem skeptický vůči tomu všemu. Celkem jsem se bál investovat tolik peněz a nevědět, jestli to vůbec vyjde. ALE investoval jsem a daří se mi (nám s rodinou) jako nikdy předtím. Nejde tu jen o to, že vám kluci pomohou se stálým příjmem, ale starají se o vás, pomohou vám, a to se nejvíce osvědčilo v době krize (covid-19) i s alternativy, jak se s krizí vypořádat. Jsou vám neustále nápomocni. Takže pokud chcete dělat to, co máte rádi a pomáhat lidem – JDĚTE DO TOHO!

Víťa Černý

Jedno z mých nejlepších rozhodnutí za poslední dobu bylo přidat se ke skupině Úspěšných trenérů. Člověk zprvu neví, jak vlastně by mu tato skupina mohla pomoci, ale když to zkusíte, tak pochopíte. Jako trenéři můžete být skvělí, ale ve spoustě případů je vám to k ničemu, když se neumíte správně prodat. Já moc děkuji za tyto skvělé a ochotné lidi, kteří tu pro nás stále jsou, pomáhají nám posouvat se vpřed, růst a být finančně nezávislými, tak jak jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkuji, nelituji ničeho a jsem vděčná.

Kateřina Hicl

chceš si také splnit svůj cíl?